Historia

Nasza historia

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej abcDENT jest kolejnym etapem rozwoju naszej rodzinnej firmy ukierunkowanej na zapewnianie naszym Pacjentom kompleksowej opieki stomatologicznej.

Zarówno ja, Karolina Głuska-Wójcicka, jak i mój mąż, Artur Wójcicki, pochodzimy z rodzin lekarskich. Zawód wykonujemy z pasją i jest on wpisany w nasze geny. Prywatny gabinet mojej mamy, lekarza stomatologa Marty Dreksler-Głuskiej, powstał w 1996 r. w Krakowie i mieścił się przy ul. Grzegórzeckiej 10. Gabinet ten był kontynuacją rodzinnej praktyki stomatologicznej prowadzonej przez moją babcię Krystynę Dreksler, w Nowym Sączu od 1966 r. Również rodzina mojego męża ma długą historię związaną z zawodem stomatologa, sięgającą trzeciego pokolenia wstecz. Tomasz Wójcicki był lekarzem stomatologiem, który w latach przedwojennych prowadził prywatną praktykę w Tarnowie.

Naszą rodzinną ambicją przez kolejne pokolenia był rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Najnowsze materiały i innowacyjne technologie od zawsze trafiały do naszych gabinetów dla poprawy uśmiechu naszych Pacjentów. Obecne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej abcDENT powstało w kwietniu 2004 r. jako kontynuacja abcDENT z ul. Grzegórzeckiej.

historia

Adres

ul. Wrocławska 8
30-006 Kraków

Rejestracja

+48 12 632 97 46
+48 668 37 48 74
gabinet@abcdent.com.pl

RTG

xray-ico Pracownia rentgenodiagnostyki i tomografii komputerowej

Godziny otwarcia

Pn-Pt 9:00 – 21:00
Sobota - wybrane procedury po wcześniejszym uzgodnieniu terminów